top of page

Přístroje, které v salónu používám

Hladká lesklá kůže

Ultrazvuková špachtle

 

- oblíbený moderní přístroj na čistění pleti, nebo zapracování účinných látek. Funguje na bázi ultrazvukových vln. Ultrazvukové vlny tak uvolňují odumřelé buňky v pokožce, odstraňují nečistoty z pórů a zároveň zvyšují teplotu okolní tkáně, čímž dochází k okysličování buněk v pokožce a ke stimulaci tvorby kolagenu.

Kontraindikace: těhotenství, kardiostimulátor, opary, vyrážky, akutní dermatitida, kovové implantáty, onkologická onemocnění

Mikrodermabraze

- pracuje na principu jemného mechanického obrušování svrchní vrstvy pokožky pomocí nástavce, zároveň se odsávají vakuem tyto šupinky kůže a další nečistoty pokožky. Výsledkem je na dotyk hladká, zdravě vyhlížející pleť. Aplikace je neinvazivní, bezbolestná a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Délka ošetření je různá v závislosti na stavu kůže. Účinky působení mikrodermabraze jsou: uvolnění kožních pórů, potlačení akné, podpora krevního oběhu, vyrovnání barevného tónu pleti, odstranění odumřelých buněk a nečistot pleti, zvýšení elasticity pleti, prevence proti tvorbě černých teček, minimalizuje drobné vrásky, pomáhá při pigmentových skvrnách.

Kontraindikace: akutní zánět, těhotenství, kardiovaskulární onemocnění, neléčený diabetes, onemocnění ledvin, alergické reakce, krvácení, absolutní kontraindikací je predispozice ke keloidním jizvám a vředům, rosacea (růžovka), dermatóza v aktivní fázi, hnisavá kožní infekce, kuperóza

Použití oleje na obličej
Voda

Derma Oxy spray

- tento přístroj využívá efektivní technologii kyslíkového tlaku pro hloubkovou stimulaci a penetraci účinných látek. Díky intenzivnímu pulznímu tlaku a koncentraci aktivního kyslíku dochází ke zmenšení molekul aktivní látky a následnému aktivnímu vtlačení této látky pomocí proudu vzduchu a kyslíku do pleti. Dochází k hloubkové hydrataci a tonizaci pleti.

bottom of page